Marcin Rojek

Mar 10, 2020

2 min read

OCR do Faktur

W jednym z moich poprzednich postów (Link: bytelake.com/en/brainello-article-pl) odniosłem się do samego silnika takiego OCR -a. Wszyscy, którzy szukają narzędzi do automatyzacji pracy związanej z przetwarzaniem dokumentów (zwłaszcza faktur) na pewno docenią możliwości oferowane przez brainello od byteLAKE. Brainello to OCR do Faktur: szybki, by działać nie wymaga tworzenia szablonów i dodatkowo ciągle się ulepsza.

brainello: inteligentny OCR do faktur

W tym poście dodam kilka słów na temat przykładowej integracji brainello w firmie. Otóż jest ona wyjątkowo prosta. brainello to silnik. System zewnętrzny (workflow, ERP etc.) przekazuje do niego kolejne faktury i jako wynik otrzymuje listę w postaci XML-a, pliku tekstowego, … — wspieramy wszelkie możliwe kombinacje formatów.

Lista wynikowa zawiera:

  • wartość pola (wstępnie zwalidowaną oraz sformatowaną np. daty wg jednego formatu)

Ale wracając, jak może wyglądać przykładowa integracja brainello? Otóż może ona wyglądać następująco:

  1. Układamy stos faktur na skanerze. Względnie otrzymujemy skany lub e-faktury poprzez e-mail bądź inne systemy komunikacyjne.

Najważniejsze jest to, że przy takiej integracji brainello praktycznie jest niezauważalne. Działa w tle jak tajny agent, którego jedynym zadaniem jest eliminowanie żmudnych i nudnych prac oraz… robić to coraz lepiej i lepiej.

Przykładową integrację obrazuje poniższy film.

Zapraszam do kontaktu poprzez stronę www.byteLAKE.com lub bezpośrednio na adres: brainello@byteLAKE.com jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zobaczyć brainello w akcji.

Dodatkowe informacje: https://www.wroclaw.pl/biznes/brainello-ocr-do-faktur-bytelake

Skontaktuj się z nami by przetestować brainello:

  • e-mail: brainello@byteLAKE.com

Co Founder @ byteLAKE | AI-accelerated CFD | AI for Chemical Industry, Paper Industry, Manufacturing | Industry 4.0

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.