Sztuczna Inteligencja w Biznesie — startujemy cykl szkoleń!

Grudzień to czas na prezenty i aby tradycji stało się zadość, mam jeden dla Was. Ale o tym za chwilę. Ostatnie miesiące w byteLAKE to bardzo intensywny okres: nowe produkty, szeroko zakrojone badania naukowe i oczywiście kilka wywiadów po drodze. W końcu pierwsze wdrożenia, pierwsze informacje zwrotne od klientów, aktualizacja roadmapy etc. Rozmowy jakie odbyliśmy uświadomiły nam, że po drodze zdobyliśmy całkiem pokaźne doświadczenie.

Zapisy na szkolenie o sztucznej inteligencji: link.

Wdrożenie czy nawet przygotowanie firmy by maksymalnie wykorzystała możliwości oferowane przez sztuczną inteligencję to jednocześnie bardzo ekscytująca podróż ale i dla wielu wycieczka w nieznane.

Strategia Wdrożenia AI — jak zacząć?

Postanowiliśmy podzielić się wiedzą zdobytą w trakcie projektów i w związku z tym przygotowaliśmy darmowe szkolenie.

Zapisy na szkolenie o sztucznej inteligencji: link.

O czym? Oczywiście o sztucznej inteligencji w biznesie. A konkretniej, poruszamy w trakcie prezentacji następujące kwestie:

Sztuczna Inteligencja w Biznesie — szkolenie

Na koniec mamy tradycyjną sesję pytań i odpowiedzi. I to nie wszystko. WSZYSCY uczestnicy naszego szkolenia otrzymują voucher na indywidualne, darmowe, konsultacje związane z planowaniem i przygotowaniem przedsiębiorstwa by jak najlepiej wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji.

Bez zbędnych teorii. Każdy punkt szkolenia to ogromna dawka praktycznej wiedzy, konkretne case study / historie wdrożeń, podsumowanie rezultatów i porcja przepisów gotowych do wykorzystania. Prezentujemy także rozwiązania gotowe do wdrożenia. Sama esencja dla osób zajmujących się optymalizacją procesów biznesowych, pracujących nad modernizacją przedsiębiorstw, przygotowujących strategie związane ze sztuczną inteligencją bądź szukających rozwiązań lub odpowiedzi na pytania odnośnie jak zacząć, gdzie postawić kolejny krok i jak maksymalnie wykorzystać nowe możliwości lub dostępne na rynku produkty.

Wdrożenie AI w Firmie

Pierwsza edycja już za nami: https://www.level4dih.pl/event/ai-w-biznesie. Zorganizowaliśmy ją przy współpracy z konsorcjum Level 4.0 / Digital Innovation Hub Wroclaw oraz Wrocławskim Parkiem Technologicznym (WPT). Kolejne planujemy, tak więc zapraszamy do kontaktu: welcome@byteLAKE.com. Zainteresowane osoby będziemy informować o dostępnych terminach. Polecam także śledzić strony byteLAKE gdyż na pewno odpowiednie informacje będą się tam także pojawiać.

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz otrzymać informację o kolejnych edycjach szkolenia: welcome@byteLAKE.com

Więcej informacji:

AI w Biznesie

Powiązane artykuły:

--

--

Co Founder @ byteLAKE | AI-accelerated CFD | AI for visual inspection | AI for car engines sound analytics | AI for Restaurants

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Marcin Rojek

Co Founder @ byteLAKE | AI-accelerated CFD | AI for visual inspection | AI for car engines sound analytics | AI for Restaurants